|

Gizlilik Politikası

Birer kullanıcı olarak bizler de şahsi bilgilerimizi vermeyi ve bu bilgilerimizin ne yapılacağını bilmeden toplanıp kullanılmasını istemeyiz. Kurdish Radios, kullanıcılarının desteği ve güveniyle bu günlere gelmiştir. Bu güveni korumak öncelikli hedefimizdir. Veri kullanımlarıyla ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kurdish Radios anonim kullanım verisi toplamaktadır. Bu veriler cihazınızın donanımına ait özgün ve açık tanımlayıcıları içermez, gerçek kimliğiniz ya da kişisel verileriniz, sizin tarafınızdan açıkça verilmediği sürece kaydedilmez.

Kurdish Radios sizin kişisel bilgilerinize erişemez ve bu sebeple de muhtemel alışverişlerinizde alışverişin kimin tarafından yapıldığını tespit edemeyebileceği için, bazı durumlarda ilişkilendirilmemiş alışveriş işlemleri tekrarlanamaz, güncellenemez ya da içeriği yeniden aktifleştirilemez. İşte bu sebeple uygulama içerisindeki kayıt formunu doldurarak Kurdish Radios uygulamanızın ücretsiz kaydını yaptırmanızı öneriyoruz. Bu form aynı zamanda bazı kişiler bilgiler de içereceğinden ve satın alma işlemlerine dair ilişkilendirme yapabileceğimiz için, lisanslamayla ilgili muhtemel sorunlarda sorunu daha hızlı çözmemizi ya da aksi halde mümkün olmayan durumlarda sorunları çözmemizi sağlayabilir.

Bazı durumlarda, bir sponsor ya da herhangi bir 3.şahıs uygulamadı ücretli ya da normalde kullanılamayacak özellikleri sizin kullanımınıza açabilir. Bu nedenle de, sizinle ya kullanımınızla ilgili veriler söz konusu şahıs ya da firmalarla paylaşılabilir. Eğer size bu tür avantajları sağladığını bildiğiniz bir yer varsa, ilgili avantajlardan faydalanmadan önce, bu şahsın ya da firmanın (eğer varsa) ilgili gizlilik politikalarını ve kullanım koşullarını da okuduğunuza emin olun.

Uygulama içerisindeki kullanım / etkileşim ile ilgili olarak çeşitli veriler kaydedilir. Sizin tarafınızdan izin verilmediği sürece, hassas ve gerçek kişiliğinizi barındıran bilgiler paylaşılmaz.

Toplanan veriler:
– Bazı donanım ve yazılım tanımlayıcıları toplanır. Bu veriler, ilgili tanımlayıcının gerçek/orijinal formunda değil, değiştirilmiş ve gerçek halini barındırmayan şekildedir. Örneğin, gerçek MAC ID numaranız ya da hassas diğer bilgiler transfer edilmez ya da kaydedilmez. (Platform izin verse de vermese de)

– IP adres kaydedilir. IP adresleri, herhangi bir bilgisayara bağlandığınızda ya da websitesine girdiğinizde zaten karşı tarafa otomatik olarak bildirilen ve teknoloji gereği kapatılamayan bir bilgidir.

Bazı durumlarda, Kurdish Radios, Kurdish Radios dışındaki ve Kurdish Radios ile doğrudan ilişkisi bulunmayan sunuculara bağlantı kurabilir. (Bu durumlar içerisinde RSS verilerinin alınması, artist/şarkı görsellerinin ve bilgilerinin temini de vardır.) Böyle bir durumda, Kurdish Radios, sizinle ya da kullanımınızla ilgili herhangi bir bilgiyi -aksi belirtilmedikçe- ilgili sunucuyla paylaşmaz. Söz konusu durumlarda, (eğer mümkünse) kullanıldığı belirtilen bu 3. şahıs/firma servislerinin gizlilik politikalarının takip edilmesi gereklidir.

Reklam Alanı Gizlilik Politikası

Kurdish Radios, uygulamanın çeşitli yerlerinde reklam gösterebilir. Bu sistem, basit bölge ve dil bilgilerini reklam sağlayan kişi ya da kuruluşlara iletebilir, böylece daha ilgili reklamların size sunulması sağlanır. Bazı durumlarda, sponsorlarla ya da 3. şahıslarla yaptığımız anlaşmalara göre bu reklamları kaldırabiliriz. Reklamları kaldırsak dahi, söz konusu verileri ve fazlasını, şahsi bilgileriniz hariç olmak üzere ilgili sponsor ya da 3. şahıslarla paylaşabiliriz.

Harici İçerik Gizlilik Politikası

Kurdish Radios bazı web sayfalarını ya da görseller, harici kaynaklardan gösterebilir ve bu durumda ilgili kaynağın gizlilik politikalarını okumanız gerekmektedir. Çalan Bilgisi ekranı için, Google Görsel Arama servisini kullanmaktayız.

Daha Fazla Bilgi

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa ya da şikayet bildirmek isterseniz, lütfen iletişim formunu kullanarka bize ulaşın.